Брчаци одували Лале

KOLUBARA Brčko

Одбојкашка утакмица између домаћина холандског Ориона и гостујуће екипе брчанске Младости, која је одиграна у склопу утакмица ЦЕВ Куп-а, завршена је маестралном победом Брчака.

Упркос чињеници да су Холанђани били фаворити у овом мечу, пулени Бранка Мишића утакмицу су одиграли у своју корист.

“Иако смо играли на њиховом терену, уз бројну холандску публику као и то да је њихова екипа пружала отпор до самог краја, показали смо да екипа Младости није дошла у Холандију на екскурзију већ да смо екипа која се лавовски бори до краја утакмице” – каже тренер Мишић у кратком телефонском разговору за наш портал.

Холанђани су на почетаку утакмице повели у првом сету. Екипа Младости одлучно је кренула у другом сету те је крај утакмице завршила као победник резултатом 3:1, по сетовима 26:24, 21:25, 26:28, 21:25

Више детаља имаћемо када се екипа Младости врати у Брчко.

Редакција портала Објектив Медиа честита на освојеном резултату и екипи Младости жели срећан пут кући.