Brčaci oduvali Lale

KOLUBARA Brčko

Odbojkaška utakmica između domaćina holandskog Oriona i gostujuće ekipe brčanske Mladosti, koja je odigrana u sklopu utakmica CEV Kup-a, završena je maestralnom pobedom Brčaka.

Uprkos činjenici da su Holanđani bili favoriti u ovom meču, puleni Branka Mišića utakmicu su odigrali u svoju korist.

“Iako smo igrali na njihovom terenu, uz brojnu holandsku publiku kao i to da je njihova ekipa pružala otpor do samog kraja, pokazali smo da ekipa Mladosti nije došla u Holandiju na ekskurziju već da smo ekipa koja se lavovski bori do kraja utakmice” – kaže trener Mišić u kratkom telefonskom razgovoru za naš portal.

Holanđani su na početaku utakmice poveli u prvom setu. Ekipa Mladosti odlučno je krenula u drugom setu te je kraj utakmice završila kao pobednik rezultatom 3:1, po setovima 26:24, 21:25, 26:28, 21:25

Više detalja imaćemo kada se ekipa Mladosti vrati u Brčko.

Redakcija portala Objektiv Media čestita na osvojenom rezultatu i ekipi Mladosti želi srećan put kući.