СПОРТСКО ДРУШТВО ПОБЈЕДНИК БРЧКО УСПЈЕШНО ОРГАНИЗОВАЛО ПОЛАГАЊЕ ЗА СВОЈЕ ЧЛАНОВЕ

KOLUBARA Brčko

У сали ЈУ Пета основна школа – Централна Брчко дана 02.02.2020 године, спортско друштво Побједник Брчко, организовао је полагање за своје чланове.

Полагању је приступило 82 кандидата и сви су успјешно положили за већа кју звања/појас. Испитну комисију сачињавали су  предсједник комисије Драгиша Јовановић мајстор каратеа 6 ДАН и лиценцирани испитивач испред карате савеза републике српске, члан комисије Мехмедалија Бркић мајстор каратеа 5 ДАН лиценцирани испитивач испред карате савеза републике српске и Амна Шехић мајстор каратеа 1 ДАН.

За 9 кју ( бјело-жути) положили су:

1. Антић Габријела, 2. Марић Мириам, 3. Захировић Азур, 4. Шабановић Емелах, 5. Грабеж Мирко, 6. Бечиревић Мухамед, 7. Дедић Алдин, 8. Левић Тарик, 9. Захировић Самед, 10. Курталић Харун, 11. Жижић Мела, 12. Шишић Медина, 13. Јоха Армела, 14. Османовић Ђулијано, 15. Муратовић Суад, 16. Јусић Ведад, 17. Јоха Една, 18. Кантић Армела, 19. Сефер Елдин, 20. Салатовић Ана, 21. Јоха Сабина, 22. Ракета Милан, 23. Сердаревић Далиа, 24. Мујановић Мухамед, 25. Аљић Дарис, 26. Радовановић Виктор, 27. Хоџић Ајдин, 28. Османовић Ђулијета, 29. Курталић Маид, 30. Муратовић Ирма, 31. Ферхатовић Ђуро, 32. Икић Марина, 33. Хаџић Нејла, 34. Трашић Исамил, 35. Антић Антонио, 36. Хоџић Дарис, 37. Гргић Мијо, 38. Јосић Петра, 39. Андрић Томислав, 40. Ловрић Хелена, 41. Пејић Михаел, 42. Пејић Иван, 43. Прањић Марко, 44. Прањић Магдалена, 45. Херцеговац Елма, 46. Прањић Делфа и 47. Тадић Петар.

За 8 кyу ( жути појас ) положили су:

1. Ранисавић Филип, 2. Зукић Алдин, 3. Чандић Кемал, 4. Николић Марцел, 5. Јовановић Давид, 6. Чандић Сулејман, 7. Ибришимовић Емрах, 8. Чандић Мерсед, 9. Ибришимовић Еман, 10. Перишић Марија, 11. Брешчаковић Катијан и 12. Перишић Иван.

За 7 Кју ( оранз појас ) положили су:

1. Чачковић Латифа, 2. Хасанбашић Есма, 3. Хасикић Лејла, 4. Тракошевић Аниса, 5. Цволић Адна, 6. Шећић Даут, 7. Ранисавић Елена, 8. Хасикић Хасан, 9. Ђорђевић Давид, 10. Хасикић Асима, 11. Тракошевић Анис, 12. Савић Станко, 13. Капковић Јусуф, 14. Родић Петра и 15. Чачковић Бењамин.

За 6 кју ( црвени појас ) положили су:

1. Нанић Емина, 2. Чачковић Салиха и 3. Хаснабашић Емина.

За 5 кју ( зелени појас ) положили су:

1. Шехић Надија и 2. Куч Ајдин.

За 4 кју ( плави појас ) положила је 1. Матијевић Кристина.

За 3 кју ( љубичасти појас ) положио је 1. Писарић Борис.

За 2 кју ( смеђи појас ) положио је 1. Османолај Арсим.

Комисија је оцјенила шест најбољих чланова спортског друштва Побједник Брчко,а то су Антић Габријела, Чачковић Латифа, Хасикић Лејла, Куч Ајдин, Курталић Маид и Ракета Милан. Ови чланови ће бити награђени бесплатним одласком на такмичење.

Управа спортског клуба Побједник Брчко дистрикт БиХ, честита свим кандидатима који су успјешно положили за већа кју звања.

MD MONTEL