Тринаест медаља за КБС Локомотива у Модричи

KOLUBARA Brčko

Осам такмичара клуба борилачких спортова Локомотива Брчко учествовало је на турниру свестилских борилачких вјештина, које је одржано 27.09.2020 године у Модричи. Такмичари су наступали у каратеу и освојили тринаест медаља. Од тога девет златних, једну сребрну и три бронзане медаље.

Златне медаље радећи борбе освојили су:
Салиха Чачковић, Емина Хаснанбашић, Ана Салатовић, Харун Курталић, Латифа Чачковић, Катијан Брешчаковић, Габриела Антић, и двије појединачне златне медаље, радећи кате и борбе освојио је Маид Курталић, који је био и најбољи такмичар на овом турниру у категорији најмађих такмичара.
Сребну медаљу у катама освојила је Габриела Антић.

Бронзане медаље у катама освојили су Катијан Брешчаковић, Ана Салатовић и Харун Курталић.
Такмичаре је предводио тренер Мехмедалија Бркић.

Управа клуба борилачких спортова Локомотива Брчко честита свим такмичарима на оствареним резултатима.